[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 00:36 Bu haber 2192 kez okundu
 
Abdi İbrahim'e “İnsana Değerde Liderlik” ödülü
106 yıldır dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Abdi İbrahim, Personel Yöneticileri Derneği (PERYÖN) tarafından 10. kez düzenlenen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde “İnsana Değerde Liderlik” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
SOSYAL SORUMLULUK Haberi
Abdi İbrahim'e “İnsana Değerde Liderlik” ödülü

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim’in insan kaynakları yönetimi alanında yaptığı çalışmalar, Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Personel Yöneticileri Derneği (PERYÖN) tarafından ödüllendirildi.

Bu yıl 7 şirketin finale kaldığı “İnsana Değerde Liderlik” kategorisinde Abdi İbrahim birinci oldu ve ödüle layık görüldü. PERYÖN İnsana Değer Ödüllerinin en üst kategorisi olan “İnsana Değerde Liderlik” ödülü, liderlik, yönetim, motivasyon ve performans çalışmaları açısından en başarılı şirketlere veriliyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent’te 3 Mayıs’ta gerçekleştirilen törene Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel ve Abdi İbrahim İnsan Kaynakları ekibi katıldı.

PERYÖN Ödüllerinin en üst kategorisi olan “İnsana Değerde liderlik” ödülünü almaktan mutluluk duyduklarını belirten Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, “106 yıllık köklü geçmişe sahip bir şirket olarak, Türk ilaç sektöründe 16 yıldır pazar liderliğimizi sürdürüyoruz. Aynı zamanda sektörün istihdam lideriyiz. Hedeflerimize giden yolda en önemli güçlerimizden birisi insan kaynağımız. Sektördeki liderliğimizi, İK alanında çalışanlarımıza değer katan uygulamalarımızla bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. İnsana Değerde Liderlik ödülü bu açıdan bizim için büyük önem taşıyor” dedi.

Bu yıl 24 kurumun 28 farklı projeyle katıldığı ve 5 kategoride verilen PERYÖN ödülleri, farklı sektörlerde uzun yıllara dayanan geniş bir tecrübeye sahip akademisyenler, üst düzey yöneticiler, insan kaynakları uzmanları, gazeteciler ve danışmanlardan oluşan değerlendirme kurulu tarafından belirleniyor. Peryön İnsana Değer Ödülleri, insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamalara katkıda bulunan şirketlere ve kişilere veriliyor.

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Abdi İbrahim, ilaç, Personel Yöneticileri Derneği (PERYÖN), İnsana Değerd
Yorumlar
Haber Yazılımı