[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
17 Şubat 2019 - Pazar 15:24 Bu haber 8166 kez okundu
 
Başarıya odaklanmanın yeni formülü: Supradyn Energy Focus
Yoğun yaşam temposu, ekrana bakarak geçirilen uzun saatler, saatlerce süren toplantılar, final haftasında yoğun çalışma saatleri olan üniversite öğrencileri için sonuç her zaman verimli olmayabiliyor. Günümüzde odaklanması gereken çoğu kişi de bu dönemlerde destek alma ihtiyacı hissedebiliyor. Çünkü başarıya giden yol odaklanmaktan geçiyor!
ECZAHANE Haberi
Başarıya odaklanmanın yeni formülü: Supradyn Energy Focus

Takviye edici gıda ve multivitamin & mineral desteği almak isteyenlerin tercihi Supradyn de bu ihtiyacı karşılamak için hayatına değer katmak isteyenler için yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Markanın yeni ürünü Supradyn Energy Focus’un içeriğinde 12 vitamin, 9 mineral, Ginseng ve Polifenol bulunuyor. Supradyn Energy Focus, içeriğinde yer alan B Vitaminleri,Ginseng ve Polifenol ile geliştirilmiş formülü sayesinde, stresli geçen yoğun iş temposuna ve çalışma dönemlerinize özel multivitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Bayer güvencesiyle Türkiye’de ve dünyada uzun yıllardır yaşam kalitesini artırmak isteyenlerin destekçisi Supradyn artık başarıya odaklanmak isteyenlerin yanında!

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Supradyn Energy Focus,
Yorumlar
Haber Yazılımı