[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:59 Bu haber 3248 kez okundu
 
Bayer desteklerinden yararlanmak için son gün 31 Mayıs
Bayer’in sağlık alanındaki teknoloji girişimlerini ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla yürüttüğü küresel program G4A Global Accelerator’ın başvuruları 31 Mayıs’a kadar devam ediyor. Bayer ile potansiyel iş birliği fırsatı sunan G4A Global Dealmaker’ın başvuruları ise 8 Temmuz’da sona eriyor.
BUSINESS Haberi
Bayer desteklerinden yararlanmak için son gün 31 Mayıs

Küresel ölçekte dijital sağlık alanında girişimlere destek vermeyi amaçlayan Grants4Apps Global Accelerator’ın başvuruları 31 Mayıs’a kadar devam ediyor. Bayer Türk, geçtiğimiz aylarda bu girişim hızlandırma programını Grants4Apps Turkey ismiyle Türkiye’de ilk kez düzenlemişti ve seçilen 6 girişime 100 gün süren bir çalışma alanı, mentorluk ve 50 bin TL hibe desteği sunmuştu. 3 Mayıs’ta başvuru almaya başlayan G4A Global Dealmaker 2018’e ise 8 Temmuz’a kadar başvuru yapılabiliyor.

Grants4Apps Global Accelerator 2018’e dünyanın her yerinden, sağlık sektörü çalışanlarına ve/veya hastalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan, 18 yaşından büyük herkes birden fazla projeyle başvurabilir. Grants4Apps Global Accelerator Dijital Terapi, Ar&Ge için Yapay Zeka, Sanal Deneme Çözümleri, Doktor Hasta İlişkisi Çözümleri, Kalp Hastalıklarını Önleme, Kadın Sağlığı, Nörolojik İyileşme Çözümleri ve sağlık alanında Blockchain teknolojisi konularına odaklanan girişimcilerin başvurularını 31 Mayıs’a kadar bekliyor. Bayer, kazanan her girişime Berlin’de 100 gün boyunca bir çalışma alanı, mentorluk ve 50 bin Avro sunacak.

G4A Global Dealmaker 2018’e ise dünyanın her yerinden, sağlık sektörü çalışanlarına ve/veya hastalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan şirketleşmiş start up veya firmalar başvurabilir. Mayıs sonuna kadar yeni konuların da duyurulacağı programa birden fazla başvuru yapılabiliyor. Yenilenen G4A Dealmaker programı, girişimcileri ve Bayer uzmanlarını bir gün boyunca bir araya getirecek ve ortaya çıkacak eşleşmeler doğrultusunda belirli girişimciler fikirlerini sunmak için Berlin’e davet edilecek. G4A Global Dealmaker 2017, aralarından biri Türkiye’den olmak üzere 80 dijital sağlık girişimcisini Bayer bünyesindeki uzmanlarla bir araya getirmiş ve 10’un üzerinde iş birliği ortaya çıkarmıştı.

G4A Global Dealmaker; Kadın Sağlığı, Radyoloji, Oftalmoloji, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Medikal İşler, Onkoloji ve yeni bir ürünü ticarileştirme konularına odaklanan girişimcilerin 8 Temmuz’a kadar başvurularını bekliyor.

Grants4Apps Global Accelerator ve G4A Global Dealmaker ile ilgili ayrıntılı bilgi ve katılım şartlarına başvuru sayfasının da bulunduğu https://grants4apps.com/programs-berlininternet sitesinde ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Bayer Türk, G4A Global Accelerator
Yorumlar
Haber Yazılımı