[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
24 Eylül 2018 - Pazartesi 04:20 Bu haber 2821 kez okundu
 
Bayer Türkiye’deki girişimcileri “Girişimci Haritası”na davet ediyor
Bayer; bu yıl ilk kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı Grant4Apps Türkiye ile birlikte hazırladığı Girişimci Haritası’na sağlık alanındaki start-up’ları davet ediyor. Şu anda sağlık alanında Türkiye’de kurulan Türk girişimci şirketlerinin tanıtımına destek vermek amacıyla hazırlanan harita, her yıl güncellenecek.
BUSINESS Haberi
Bayer Türkiye’deki girişimcileri “Girişimci Haritası”na davet ediyor

 

Yenilikçiliğin tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için oluşturulan bu harita kadın sağlığı, beslenme, kişisel sağlık, medikal görüntüleme, hastane yönetimi, medikal cihaz, giyilebilir cihazlar, hasta takibi, rehabilitasyon, solunum gibi birçok alanı içeriyor. Bayer, sosyal medya hesaplarında ve çeşitli mecra ve platformlarda Girişimci Haritası’nı paylaşarak, start up’lara iletişim desteği de sağlayacak.

 

Girişimci Haritası’nda yer almak isteyen sağlık alanında çalışan Türk girişimci şirketlerin; logo, şirket ünvanı, çalışma alanı ve mevcut internet sayfalarının iletişim detaylarını grants4apps.tr@bayer.com adresine göndermeleri yeterli oluyor.

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Girişimci Haritası, Bayer
Yorumlar
Haber Yazılımı