[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 21:13 Bu haber 890 kez okundu
 
Bembeyaz gülüşler için siyah diş macunu!
Bembeyaz Gülüşler için R.O.C.S. Black Edition Kömür Özlü Diş Macunu R.O.C.S.’un yeni Black Edition siyah diş macunu ile kar beyazı dişler ve göz kamaştıran gülüşlere sahip olabilirsiniz.
TIP&SAĞLIK Haberi
Bembeyaz gülüşler için siyah diş macunu!

Beyaz dişler, estetik bir gülüşün olmazsa olmazı… Dolayısıyla hemen hemen herkes gülerken dişlerinin bembeyaz ışıldamasını istiyor. Yüksek kalitede ağız bakım ürünleri ile tüm dünyada tanınan R.O.C.S.’un yeni Black Edition siyah diş macunu, kömürün yüzyıllardır bilinen temizleme etkisi ile kar beyazı dişler ve göz kamaştıran gülüşlere sahip olmanıza yardımcı oluyor.

R.O.C.S. Black Edition siyah diş macunu; içeriğindeki kömür özleri, bitkisel enzimler ve mineraller ile dişlerin daha hızlı ve sağlıklı beyazlamasını destekliyor. Patentli MINERALIN BLACK kompleksi, renklenmeye yol açan pigmentasyonu giderirken diş minesini cilalıyor ve parlatıyor, bembeyaz gülümsemenize yardımcı oluyor. R.O.C.S. Black Edition diş macunu, Florür ve SLS (Sodium Lauryl Sulfat) gibi zararlı maddeler içermiyor. Kömür içeriğinden dolayı koyu siyah bir görünüme sahip olan diş macununun bir diğer özelliği de daha etkili bakteri plağı temizliği için, kullanıcıları renk ile yönlendirmesi. Ürün, tam temizlenmemiş bakteri plağını koyu renge boyuyor. Bu sayede temizlenmemiş plak, kolaylıkla fark ediliyor ve dişlerinizdeki bakteri plağını daha etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı oluyor.

 

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Bembeyaz, gülüşler, için, siyah, diş, macunu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı