[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 17:03 Bu haber 4597 kez okundu
 
GSK Tüketici Sağlığı Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Özlem Kaynak oldu
Ağız bakımı ve sağlıklı yaşam kategorisinin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran GSK Türkiye Tüketici Sağlığı Genel Müdürlüğüne sektörün deneyimli ismi Özlem Kaynak getirildi.
BUSINESS Haberi
GSK Tüketici Sağlığı Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Özlem Kaynak oldu

 

Özlem Kaynak, GSK Tüketici Sağlığı Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atandı, GSK Tüketici Sağlığı Orta Doğu ve Afrika bölgesi yönetim kurulu üyesi olarak da görev alacak. Ekonomi alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahip olan Özlem Kaynak, kariyerine telekomünikasyon sektöründe başladı ve sonrasında 12 yıl boyunca Beiersdorf’da pazarlama ve satış alanlarında çeşitli rollerde görev aldı. Son üç yıldır bir Perrigo şirketi olan Omega Pharma Türkiye Genel Müdürü olarak çalışıyordu.

Sensodyne, Parodontax, Corega gibi ağız bakım markaları ve Otrivine, Panadol, Voltaren, Theraflu gibi sağlıklı yaşam ürünleri ile Türkiye pazarında bulunan GSK Tüketici Sağlığı; bu ürünlerini tüm dünyada 160 ülkede tüketicileri ile buluşturuyor. GSK Tüketici Sağlığı, tüketici ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve ar-ge’ye ayırdığı geniş bütçeyle yenilikçi ürünler geliştiriyor.

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: GSK Tüketici Sağlığı Türkiye, Yeni Genel Müdürü Özlem Kaynak
Yorumlar
Haber Yazılımı