[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 00:45 Bu haber 4105 kez okundu
 
GSK Türkiye “En İyi İşverenler” listesinde
GSK Türkiye; 5 kıtada, 50 ülkede faaliyet gösteren Great Place To Work Enstitüsü tarafından 162 şirketin değerlendirildiği araştırma sonucunda, 32 firma ödüle layık görüldü. Şirket, 500 – 2000 çalışan sayısı kategorisinde yerini aldı.
BUSINESS Haberi
GSK Türkiye “En İyi İşverenler” listesinde

Araştırma sonuçlarına göre GSK Türkiye çalışanlarının yüzde 89’u topluma sağladığı katkıdan dolayı gurur duyduğunu dile getirirken, yüzde 86’sı çalışmalarıyla fark yarattığını hissediyor. Yüzde 80’i yönetimin tüm uygulamalarda dürüst ve etik davrandığını belirterek; katılımcı, iletişime açık bir yönetim olduğunu söylüyor.

 

Ödülle ilgili konuşan GSK Türkiye Genel Müdürü Selim Giray, Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesine girmekten gurur duyduklarını belirterek şöyle dedi: “Ortak bir gelecek hayalini birlikte kurduğumuz çalışanlarımızla Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasındayız.Türkiye’nin en iyi işverenini yaratma inancıyla çalışan bir ekibin parçası olmaktan gurur duyuyorum. Tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte oluşturduğumuz güven ortamında hayatın her anını sağlık ve iyilikle buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: GSK Türkiye, En İyi İşverenle, GSK Türkiye Genel Müdürü Selim Giray
Yorumlar
Haber Yazılımı