[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
28 Mart 2019 - Perşembe 12:02 Bu haber 3814 kez okundu
 
Mucize içecek! Türkler yaptı! 3 ülkeden talep geldi
Deneyler, testler, klinik çalışmalar derken sonunda başardılar! İki yıl süren ar-ge çalışmasının ardından Türkiye’nin ilk kolajen proteinli içeceğini ürettiler. Sağlıktan güzelliğe kadar birçok yararı bulunan Reneva; eczaneler, marketler ve online olarak satışa sunuldu.
KOZMETİK Haberi
Mucize içecek! Türkler yaptı! 3 ülkeden talep geldi

 

ÜÇ ÜLKEDEN TALEP GELDİ

Reneva Collagen Protein Drink Beauty ve Reneva Collagen Protein Drink Fit adıyla iki ticari şekli bulunan ürünün daha Türkiye’de lansmanı yapılmadan ünü dünyaya yayılmaya başladı. Reneva için ABD, İsrail ve KKTC’den talep geldi.

 

İLAÇ YERİNE FONKSİYONEL ÜRÜNLER REVAÇTA

Tüketiminin sağlık üzerinde olumlu etkileri olduğunun klinik çalışmalarla belirlenmesinin ardından tüm dünyada kolajen içeren ürünlere olan talebin arttığını belirten Reneva Şirket Müdürü Özgür Özdemir Reneva hakkında şu bilgileri verdi:

“Günümüzde tüketiciler, sağlık ve güzelliklerini korumak, oluşan sorunlarına çözüm bulmak için çoğu zaman ilaç yerine doğal ürünlere, fonksiyonel gıdalara ve güvenli gıda takviyelerine yönelmektedir.

 

SAÇ, CİLT, TIRNAK, KAS, …

Vücudumuz 25 yaşından sonra kolajen üretme kapasitesini yitirmeye başlar. Yavaşlayan kolajen üretimi ile vücuttaki kolajen seviyesi düşer. Cildimizi, kas, kemik, eklem ve bağ dokularımızı yeniden güçlendirmek için kolajenle yenilenmeye ihtiyacımız vardır. Reneva, cilt, saç, tırnak sağlığını ve kas gelişimini düzenlemek amacıyla kullanılan bileşenlerden oluşmaktadır.

 

Reneva’nın içerdiği kolajen, vücutta 25 yaşından sonra azalmaya başlayan kolajen yapımını arttırmaktadır. Yapılan klinik çalışmalarda kolajenin cilt, saç ve tırnak sağlığını önemli düzeyde arttırdığı ve kas gelişimini düzenlediği gözlenmiştir.”

 

RENEVA’NIN MUCİDİ ESTUZ

Baharla birlikte #kendiniyenile mottosuyla raflardaki yerini alan Reneva’nın arkasında, 1982 yılında Eskişehir’de kurulan, bugün üç tesisiyle sektöründe önemli bir yere sahip olan ve üretiminin yüzde 25’ini ihraç eden Estuz A.Ş yer alıyor. Estuz A.Ş., yaklaşık 15 ülkeye ülkemizin tuzunu satıyor.

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Reneva, kolajen nedir, kolajenli içecek
Yorumlar
Haber Yazılımı