[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
13 Temmuz 2018 - Cuma 15:05 Bu haber 6783 kez okundu
 
Pierre Fabre İlaç’ın 2 yeni doğal ürünü ile doğadan gelen yardım
İlaç alanındaki tecrübesini takviye edici gıdalarla pekiştirmeyi planlayan Pierre Fabre İlaç, Urisanol Cranberry ürünlerini Türkiye’ye getirdi.
TIP&SAĞLIK Haberi
Pierre Fabre İlaç’ın 2 yeni doğal ürünü ile  doğadan gelen yardım

İdrar yolları enfeksiyonu, dünyada yaklaşık 150 milyon insanı etkileyen ve her 3 kadından birinde görülen önemli bir sağlık sorunudur. Bu hastalık, kadınlarda yüzde 20 oranında tekrar eder.

 

Pierre Fabre İlaç, Türkiye’ye getirdiği iki yeni ürünü ile toplumda çok sık görülen sağlık sorunları arasında yer alan idrar yolları enfeksiyonu tedavisine yardımcı olmayı hedefliyor.

 

Pierre Fabre İlaç, ana etken maddesi turna yemişi olan “Urisanol Cranberry Kapsül” ve “Urisanol Flash” isimli ürünleriyle ilaç alanındaki tecrübesini, takviye edici gıdalarla pekiştirmeyi ve geliştirmeyi amaçlıyor.

 

İçeriğinde cranberry meyvesinin ana etken maddesi 36 mg Pro-Antosiyanidin içeren Urisanol Cranberry Kapsül ve 5 farklı esansiyel yağ ile birlikte yine 36 mg Pro-Antosiyanidin içeren cranberry kombinasyonu olan- Türkiye’de ilk defa yer alacak farklı bir ürün- Urisanol Flash, hem doktorlar hem eczacılar hem de hastalar için doğadan gelen güçlü bir yardım sunuyor.

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Pierre, Fabre, İlaç’ın, 2, yeni, doğal, ürünü, ile, , doğadan, gelen, yardım,
Yorumlar
Haber Yazılımı