[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 18:55 Bu haber 4308 kez okundu
 
Pierre Fabre İlaç Türkiye dönem toplantısını Kapadokya’da gerçekleştirdi
Pierre Fabre İlaç Türkiye, Tüketici Sağlığı Bölümü bünyesindeki yeni ürünlerini Nevşehir Kapadokya’da yapılan dönem toplantısı ile ekiplerine tanıttı.
BUSINESS Haberi
Pierre Fabre İlaç Türkiye dönem toplantısını Kapadokya’da gerçekleştirdi

Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarından Pierre Fabre İlaç (PFİ) Türkiye ekibi, dönem toplantısını 7-9 Mayıs tarihleri arasında Nevşehir Kapadokya’da gerçekleştirdi. Pierre Fabre İlaç Türkiye Genel Müdürü Hande Demirdere’nin değerlendirme sunumu ile başlayan dönem toplantısı üç yeni ürünün lansmanı ile devam etti. Tüketici Sağlığı Bölümü bünyesindeki yeni üç ürününün lansmanını dönem toplantısı ile ekiplerine duyuran Pierre Fabre İlaç Türkiye, 60 kişilik kadrosu ile bir araya gelerek sektör analizlerini değerlendirdi ve mevcut ürünlerin medikal bilgilerini güncelledikleri eğitim toplantıları düzenledi. İlaç alanındaki tecrübesini, takviye edici gıdalarla 2018 yılında pekiştirmeyi ve geliştirmeyi planlayan Pierre Fabre İlaç, sağlık alanında önemli ihtiyaçları karşılayacak olan “Urisanol Cranberry Kapsül”, “Urisanol Flash” ve “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi” ürünlerinin tanıtımını yaptı.

 

Pierre Fabre’nin iki yeni ürünü, toplumda çok sık görülen önemli sağlık sorunlarından biri olan idrar yolları enfeksiyonu tedavisine yardımcı olmayı hedefliyor. Cranberry meyvesinin ana etken maddesi 36 mg Pro-Antosiyanidin içeren Urisanol Cranberry Kapsül ve içerisindeki cranberry ve 5 farklı esansiyel yağ ile Türkiye’de ilk defa yer alacak farklı bir ürün olan Urisanol Flash, hem doktorlar hem eczacılar hem de hastalar için doğadan gelen güçlü bir yardım sunacaktır.

 

Dönem toplantısında tanıtılan bir diğer ürün olan “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi”, yaşlanmaya, ilaç kullanımına ve radyoterapilere bağlı olarak sıklıkla karşılaşılan ağız kuruluğu (Xerostomia) sorununa rahatlatan bir çözüm sunuyor. Alkol, SLS, paraben, tatlandırıcı ve renklendirici gibi yardımcı maddeler içermemesi nedeniyle oldukça güvenilir bir formüle sahip. Üç farklı ekibin (onkoloji, oral care ve primary care) farklı uzmanlık alanlarına tanıtımını yapacağı bu yeni ürün, mevcut ilaçlarının tamamlayıcısı oluyor. Hastaların sıklıkla karşılaştığı ağız kuruluğu için “Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Spreyi”, Mayıs sonu itibariyle kullanıma sunuluyor.

 

Pierre Fabre İlaç hakkında

Pierre Fabre Grubu, ar-ge kültürüne, etik ve farmasötik değerlere sahip, 50 yılı aşkın süredir halk sağlığına hizmet eden ikinci büyük bağımsız Fransız farmasötik firmasıdır. 130 ülkedeki 13 bini aşkın çalışanı, firmanın ilaç, aile sağlığı ve dermo-kozmetik alanlarındaki mükemmeliyetçilik ve yenilikçiliğe duyduğu arzuya ortak olmaktadır. Grup 2016 yılında 2,282 milyon Euro ciroya ulaşmıştır ve cirosunun 60'ı uluslararası çalışmalardan elde edilmektedir. 47 ülkede iştiraki bulunan Pierre Fabre Grubu, 130 ülkede faaliyet göstermektedir. Grup, her yıl ilaçtan elde ettiği karın 20’sini Onkoloji, Dermatoloji, Nöropsikiyatri alanlarında yürütmekte olduğu Ar&Ge çalışmalarına aktarmaktadır.

 

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Pierre Fabre İlaç Türkiye
Yorumlar
Haber Yazılımı